Šiandien

teikiame socialines globos paslaugas

30+
metai kartu
40
asmenims teikiama globa
260+
k/metus mankštinamės
480
m2 bendras patalpų plotas

Mūsų pasiekimas - nauji globos namai

2019 metais apsigyvenome erdvesniuose namuose
Siekdama gerinti socialinių paslaugų kokybę, plėtoti socialinių paslaugų infrastruktūrą senyvo amžiaus asmenims ir jų šeimoms, Varėnos rajono savivaldybė siekė modernizuoti Varėnos globos namus, kuriuose socialines paslaugas gavo 25 asmenys, ir padidinti paslaugų gavėjų skaičių iki 40 asmenų. Pradinės mokyklos patalpos, esančios Z. Voronecko g. 2, Varėnoje, buvo pertvarkytos ir pritaikytos socialinėms paslaugoms teikti. Buvo pritaikyti sanitariniai mazgai, įrengta mini virtuvėlė gyventojams, užimtumo kambariai, holas, 1 vienvietis, 6 dviviečiai ir 9 triviečiai kambariai, kuriuose gali gyventi 40 asmenų. Darbuotojams pagerintos darbo sąlygos: įrengta skalbykla, persirengimo ir poilsio kambariai, medicinos, socialinių darbuotojų ir administracijos kabinetai. Iš viso buvo modernizuota apie 1 000 m² patalpų. Varėnos globos namai 2019 metais persikėlė į modernias patalpas, pritaikytas ilgalaikei ir trumpalaikei socialinei globai teikti. Išplėtus paslaugas bendruomenėje, modernizavus globos namus, aukštos kokybės socialinės globos paslaugas galima suteikti 40 asmenų.

Skaityti daugiau

Naujuose namuose

daugiau erdvės ir naujos galimybės

25+
metai kartu
40
asmenims teikiama globa
260+
k/metus mankštinamės
1000
m2 bendras patalpų plotas

Įdomus laiko praleidimas

Norėdami skatinti globos namų gyventojų savarankiškumą ir užimtumą organizuojame įvairias įdomias veiklas tokias kaip muziejų, parodų lankymas, išvykų organizavimas į populiariausias lankytinas vietas. Taip pat nepamirštame ir kasdienių veiklų, kurios labai svarbios kiekvienam.

Švenčiame šventes

Dažnai grybaujame gryname ore

Organizuojame išvykas

Džiaugiamės momentu

Dalyvaujame susirinkimuose

Lankome parodas

Žaidžiame žaidimus

Mūsų uždaviniai

Teikti socialinę globą, kompleksiškas dalines arba visapusiškas paslaugas, pagal asmens savarankiškumo įvertinimo lygį.
Sudaryti gyventojams tinkamas, žmogaus orumo nežeminančias gyvenimo sąlygas kuo mažiau apribotoje aplinkoje.
Siekti atstatyti asmenų savarankiškus įgūdžius, skatinti užimtumą, siekiant grąžinti sugebėjimą pasirūpinti savimi ir integruotis į bendruomenę.
Turite klausimų?
Susisiekite dabar ir gaukite rūpimus atsakymus
Skip to content